Animerad cirkel 1 Animerad cirkel 2

Kontakt

Tell us what you need.
Vad behöver du för att kunna kommunicera i din vardag? Slå oss en signal, maila eller kliv in i några av våra butiker på en kopp kaffe så pratar vi mer.

Ta
kontakt

Piteå

Claes Forsberg

Claes Forsberg

Business Sales

Tel: 0911-221021

Mobil: 0911-221021

claes.forsberg@tellsverige.se

Marcus Brandén

Marcus Brandén

Business Sales

Tel: 0911-221019

Mobil: 0911-221019

marcus.branden@tellsverige.se

Erika Sjödin

Erika Sjödin

Sales Assistent

Tel: 0911-275014

Mobil: 0911-275014

erika.sjodin@tellsverige.se

Jonny Celander

Jonny Celander

Business Sales

Tel: 0911-221012

Mobil: 0911-221012

jonny.celander@tellsverige.se

Bernt Anttila

Bernt Anttila

Technician

Tel: 0920-451011

Mobil: 0920-451011

bernt.anttila@tellsverige.se

Simon Ekman

Simon Ekman

IT- Sales & Project Manager

Tel: 0911-275017

Mobil: 0911-275017

simon.ekman@tellsverige.se

Lise-Lotte Blomhage

Lise-Lotte Blomhage

Booking Assistent

Tel: 0920-451023

Mobil: 0920-451023

lise-lotte.blomhage@tellsverige.se

Viktor Holmgren

Viktor Holmgren

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221022

Mobil: 0911-221022

viktor.holmgren@tellsverige.se

Patrik Sandlund

Patrik Sandlund

Communication Specialist

Tel: 0911-221017

Mobil: 0911-221017

patrik.sandlund@tellsverige.se

Anton Kaarle

Anton Kaarle

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221023

Mobil: 0911-221023

anton.kaarle@tellsverige.se

Jan-Oskar Karlsson

Jan-Oskar Karlsson

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221028

Mobil: 0911-221028

jan-oskar.karlsson@tellsverige.se

Jonas Nilsson

Jonas Nilsson

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221022

Mobil: 0911-221022

jonas.nilsson@tellsverige.se

Anton Ågren

Anton Ågren

Showroom Leader

Tel: 0911-275107

Mobil: 0911-275107

anton.agren@tellsverige.se

Robert Hedman

Robert Hedman

Sales Representative

Tel: 0911-221010

Mobil: 0911-221010

robert.hedman@tellsverige.se

Anton Sandberg

Anton Sandberg

Sales Representative

Tel: 0911-275003

Mobil: 0911-275003

anton.sandberg@tellsverige.se

Ellen Löfqvist

Ellen Löfqvist

Finance Assistent

Tel: 0911-275006

Mobil: 0911-275006

ellen.lofqvist@tellsverige.se

Joakim Lindberg

Joakim Lindberg

Finance Manager

Tel: 0911-221026

Mobil: 0911-221026

joakim.lindberg@tellsverige.se

Therese Eriksson

Therese Eriksson

Sales Manager

Tel: 0911-221024

Mobil: 072-242 07 07

therese.eriksson@tellsverige.se

Peter Wiklund

Peter Wiklund

IT Manager

Tel: 0911-275001

Mobil: 0911-275001

peter.wiklund@tellsverige.se

Sofie Driberg

Sofie Driberg

Marketing

Tel: 0911-275005

Mobil: 0911-275005

sofie.driberg@tellsverige.se

Per Gabrielsson

Per Gabrielsson

Business Development

Tel: 0911-221016

Mobil: 0911-221016

per.gabrielsson@tellsverige.se

Ida Snäll

Ida Snäll

CEO

Tel: 0911-221013

Mobil: 0911-221013

ida.snall@tellsverige.se

Luleå

Daniel Hultgren

Daniel Hultgren

Business Sales

Tel: 0920-451024

Mobil: 0920-451024

daniel.hultgren@tellsverige.se

Minea Sandström

Minea Sandström

Business Sales

Tel: 0920-451012

Mobil: 0920-451012

minea.sandstrom@tellsverige.se

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Business Sales

Tel: 0920-451026

Mobil: 0920-451026

anders.nilsson@tellsverige.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Vice Sales Manager

Tel: 0920-451021

Mobil: 0920-451021

anthon.eriksson@tellsverige.se

Fredrik Hedman

Fredrik Hedman

Sales Representative

Tel: 0920-451018

Mobil: 0920-451018

fredrik.hedman@tellsverige.se

Christian Hansson

Christian Hansson

Sales Representative

Tel: 0920-451025

Mobil: 0920-451025

christian.hansson@tellsverige.se

Tommy Jakobsson

Tommy Jakobsson

Vice IT Manager

Tel: 0920-451022

Mobil: 0920-451022

tommy.jakobsson@tellsverige.se

Sten-Håkan Lejon

Sten-Håkan Lejon

Store Manager

Tel: 0920-451019

Mobil: 0920-451019

sten-hakan.lejon@tellsverige.se

Skellefteå

Sanna Rönnqvist

Sanna Rönnqvist

Business Sales

Tel: 0910-752105

Mobil: 0910-752105

sanna.ronnqvist@tellsverige.se

Björn Eriksson

Björn Eriksson

Business Sales

Tel: 0910-752102

Mobil: 0910-752102

bjorn.eriksson@tellsverige.se

Jimmy Lundström

Jimmy Lundström

Technician

Tel: 0910-752104

Mobil: 0910-752104

jimmy.lundstrom@tellsverige.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Technician

Tel: 0910-752101

Mobil: 0910-752101

fredrik.johansson@tellsverige.se

Kenth Flinthammar

Kenth Flinthammar

Store Leader

Tel: 0910-752107

Mobil: 0910-752107

kenth.flinthammar@tellsverige.se