Kontakt

Claes Forsberg

Claes Forsberg

Business Sales

Adam Sundlöv

Adam Sundlöv

Business Sales

Tel: 0911-221028
Mobil: 0911-221028
adam.sundlov@tellsverige.se

Peter Wiklund

Peter Wiklund

Business Sales

Tel: 0911-275001
Mobil: 0911-275001
peter.wiklund@tellsverige.se

Mattias Ekman

Mattias Ekman

IT & Support Advisor

Tel: 0911-275045
Mobil: 0911-275045

Axel Jarvis

Axel Jarvis

IT & Support Advisor On Site

Erika Sjödin

Erika Sjödin

Showroom Business Coordinator

Tel: 0911-275014
Mobil: 0911-275014
erika.sjodin@tellsverige.se

Sandra Wessel

Sandra Wessel

Vice IT Manager

Tel: 0911-275020
Mobil: 0911-275020
sandra.wessel@tellsverige.se

Emma Hansson

Emma Hansson

Finance & Sales Administrator

Tel: 0911-275013
Mobil: 0911-275013
emma.hansson@tellsverige.se

Peter Sundström

Peter Sundström

IT & Support Advisor

Sanna Öhman

Sanna Öhman

Customer Success Manager

Per Gabrielsson

Per Gabrielsson

CEO

Tel: 0911-221016
Mobil: 070-3000708
per.gabrielsson@tellsverige.se

Therese Jacobsson

Therese Jacobsson

Sales Manager

Tel: 0911-221024
Mobil: 072-2420707
therese.jacobsson@tellsverige.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Senior Business Sales

Tel: 0920-451021
Mobil: 0920-451021
anthon.eriksson@tellsverige.se

Sergej Teskeredzic

Sergej Teskeredzic

Senior Business Sales [Tjänstledig]

Tel: 0920-451014
Mobil: 0920-451014
sergej.teskeredzic@tellsverige.se

Minea Sandström

Minea Sandström

Vice Sales Manager

Tel: 0920-451012
Mobil: 0920-451012
minea.sandstrom@tellsverige.se

Simon Lekström

Simon Lekström

IT & Support Advisor

Evelina Knutsson

Evelina Knutsson

Showroom Business Sales

Tel: 0910-752101
Mobil: 0910-752101
evelina.knutsson@tellsverige.se

Jan Lundqvist

Jan Lundqvist

Business Sales

Tel: 0910-752106
Mobil: 0910-752106
jan.lundqvist@tellsverige.se

Mimmi Jacobsson

Mimmi Jacobsson

IOT & Fleet Management Specialist

Tel: 0911-221027
Mobil: 0911-221027
mimmi.jacobsson@tellsverige.se

Tim Sandström

Tim Sandström

IT & Support Advisor

Tel: 0910-752102
Mobil: 0910-752102
tim.sandstrom@tellsverige.se

Umeå

Jonas Bäckström

Jonas Bäckström

Business Sales

Tel: 090-704504
Mobil: 090-704504
jonas.backstrom@tellsverige.se

Johan Dahle

Johan Dahle

Senior Business Sales

Tel: 090-704505
Mobil: 090-704505
johan.dahle@tellsverige.se

David Vesterlund

David Vesterlund

Vice Sales Manager

Tell us how
we can help

Vill du ha hjälp med att hitta de bästa IT- och kommunikationslösningarna? Ge oss dina kontaktuppgifter så hör vi av oss!

Vill du hellre ringa oss så går det självklart lika bra, slå oss en signal på:

010-222 92 00