Animerad cirkel 1 Animerad cirkel 2

Kontakt

Tell us what you need.
Vad behöver du för att kunna kommunicera i din jobbvardag? Slå oss en signal, maila eller kliv in i några av våra butiker på en kopp kaffe så pratar vi mer.

Ta
kontakt

Piteå

Mimmi Jacobsson

Mimmi Jacobsson

Showroom Business Sales

Tel: 0911-221027

Mobil: 0911-221027

mimmi.jacobsson@tellsverige.se

Claes Forsberg

Claes Forsberg

Business Sales

Tel: 0911-221021

Mobil: 0911-221021

claes.forsberg@tellsverige.se

Peter Wiklund

Peter Wiklund

Business Sales

Tel: 0911-275001

Mobil: 0911-275001

peter.wiklund@tellsverige.se

Cemie Landgren

Cemie Landgren

Sales Administrator

Tel: 0911-275199

Mobil: 0911-275199

cemie.landgren@tellsverige.se

Caroline Sigge

Caroline Sigge

Fleet Management Specialist

Tel: 0911-221011

Mobil: 0911-221011

caroline.sigge@tellsverige.se

Erika Sjödin

Erika Sjödin

Showroom Business Coordinator

Tel: 0911-275014

Mobil: 0911-275014

erika.sjodin@tellsverige.se

Lise-Lotte Blomhage

Lise-Lotte Blomhage

Booking Assistant

Tel: 0920-451023

Mobil: 0920-451023

lise-lotte.blomhage@tellsverige.se

Stig Helgesen

Stig Helgesen

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221018

Mobil: 0911-221018

stig.helgesen@tellsverige.se

Jan-Oskar Karlsson

Jan-Oskar Karlsson

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221028

Mobil: 0911-221028

jan-oskar.karlsson@tellsverige.se

Patrik Sandlund

Patrik Sandlund

Communication Specialist

Tel: 0911-221017

Mobil: 0911-221017

patrik.sandlund@tellsverige.se

Patrik Larsson

Patrik Larsson

IT & Support Advisor

Tel: 0911-221022

Mobil: 0911-221022

patrik.larsson@tellsverige.se

Sandra Wessel

Sandra Wessel

Business Development Manager

Tel: 0911-275020

Mobil: 0911-275020

sandra.wessel@tellsverige.se

Joakim Lindberg

Joakim Lindberg

Finance Manager

Tel: 0911-221026

Mobil: 0911-221026

joakim.lindberg@tellsverige.se

Therese Jacobsson

Therese Jacobsson

Sales and IT Manager

Tel: 0911-221024

Mobil: 0911-221024

therese.jacobsson@tellsverige.se

Per Gabrielsson

Per Gabrielsson

CEO

Tel: 0911-221016

Mobil: 0911-221016

per.gabrielsson@tellsverige.se

David Persson Wallin

David Persson Wallin

Business Sales

Tel: 0920-451013

Mobil: 0920-451013

david.wallin@tellsverige.se

Daniel Hultgren

Daniel Hultgren

Business Sales

Tel: 0920-451024

Mobil: 0920-451024

daniel.hultgren@tellsverige.se

Sergej Teskeredzic

Sergej Teskeredzic

Senior Business Sales

Tel: 0920-451014

Mobil: 0920-451014

sergej.teskeredzic@tellsverige.se

Minea Sandström

Minea Sandström

Store Area Manager

Tel: 0920-451012

Mobil: 0920-451012

minea.sandstrom@tellsverige.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Vice Sales Manager

Tel: 0920-451021

Mobil: 0920-451021

anthon.eriksson@tellsverige.se

Skellefteå

Johan Tannerdal

Johan Tannerdal

Business Sales

Tel: 0910-752103

Mobil: 0910-752103

johan.tannerdal@tellsverige.se

Jan Lundqvist

Jan Lundqvist

Business Sales

Tel: 0910-752106

Mobil: 0910-752106

jan.lundqvist@tellsverige.se

Oliver Karlsson

Oliver Karlsson

Showroom Business Sales

Tel: 0910-752107

Mobil: 0910-752107

oliver.karlsson@tellsverige.se

Jimmy Lundström

Jimmy Lundström

Technician

Tel: 0910-752104

Mobil: 0910-752104

jimmy.lundstrom@tellsverige.se

Vill du jobba hos oss?

Vill du jobba hos oss?

Klicka på karriärs-knappen

Tel: 010-2229200

Mobil: 010-2229200

jobb@tellsverige.se

Umeå

André Holmström

André Holmström

Senior Business Sales

Tel: 0911-275080

Mobil: 0911-275080

andre.holmstrom@tellsverige.se

Fritz Wikman

Fritz Wikman

Business Sales

Tel: 0910-752105

Mobil: 0910-752105

fritz.wikman@tellsverige.se