Animerad cirkel 1 Animerad cirkel 2

Kontakt

Tell us what you need.
Vad behöver du för att kunna kommunicera i din vardag? Slå oss en signal, maila eller kliv in i några av våra butiker på en kopp kaffe så pratar vi mer.

Pitea

Adress: Storgatan 67
Telefon: 0911 - 22 10 10
Fax: 0911 - 22 10 19
E-post: info@tellsverige.se
Ida Snäll

Ida Snäll

VD

Tel: 0911-221013

Mobil: 070-5258830

ida.snall@tellsverige.se

Per Gabrielsson

Per Gabrielsson

Tillväxtchef

Tel: 0911-221016

Mobil: 070-3000708

per.gabrielsson@tellsverige.se

Peter Wiklund

Peter Wiklund

Teknikchef

Tel: 0911-275001

Mobil: 070-9118892

peter.wiklund@tellsverige.se

Jonny Celander

Jonny Celander

Butikschef

Tel: 0911-221012

Mobil: 070-5656385

jonny.celander@tellsverige.se

Joakim Lindberg

Joakim Lindberg

Ekonomichef

Tel: 0911-221026

Mobil: 070-3995319

joakim.lindberg@tellsverige.se

Ellen Löfqvist

Ellen Löfqvist

Ekonomiassistent

Tel: 0911-275006

Mobil: -

ellen.lofqvist@tellsverige.se

Sofie Driberg

Sofie Driberg

Marknadschef

Tel: 0911-275005

Mobil: 070-333 87 16

sofie.driberg@tellsverige.se

Therese Eriksson

Therese Eriksson

Försäljningschef Norra

Tel: 0911-221024

Mobil: 072-2420707

therese.eriksson@tellsverige.se

Christer Öhman

Christer Öhman

Senior Advisor

Tel: 0911-221011

Mobil: 070-3330031

christer.ohman@tellsverige.se

Claes Forsberg

Claes Forsberg

Företagssäljare

Tel: 0911-221021

Mobil: 070-3737778

claes.forsberg@tellsverige.se

Marcus Brandén

Marcus Brandén

Företagssäljare

Tel: 0911-221010

Mobil: 070-5505072

marcus.branden@tellsverige.se

Bernt Anttila

Bernt Anttila

Företagssäljare / Komradio-DMR

Tel: 0920-451011

Mobil: 070-5852694

bernt.anttila@tellsverige.se

Lise-Lotte Blomhage

Lise-Lotte Blomhage

Besöksbokare

Tel: 0920-451023

Mobil: -

lise-lotte.blomhage@tellsverige.se

Simon Ekman

Simon Ekman

IT-säljare

Tel: 0911-275017

Mobil: 073-0608018

simon.ekman@tellsverige.se

Viktor Holmgren

Viktor Holmgren

Servicedesk

Tel: 0911-221022

Mobil: -

viktor.holmgren@tellsverige.se

Patrik Sandlund

Patrik Sandlund

Tekniker / Servicedesk

Tel: 0911-221017

Mobil: -

patrik.sandlund@tellsverige.se

Jan-Oskar Karlsson

Jan-Oskar Karlsson

Tekniker

Tel: 0911-221028

Mobil: -

jan-oskar.karlsson@tellsverige.se

Jonas Nilsson

Jonas Nilsson

Tekniker

Tel: 0911-221022

Mobil: -

jonas.nilsson@tellsverige.se

Robert Hedman

Robert Hedman

Butiksäljare

Tel: 0911-221010

Mobil: -

robert.hedman@tellsverige.se

Anton Sandberg

Anton Sandberg

Butikssäljare

Tel: 0911-275003

Mobil: -

anton.sandberg@tellsverige.se

Jenny Lindblom

Jenny Lindblom

Butikssäljare

Tel: 0911-221010

Mobil: -

jenny.lindblom@tellsverige.se

Luleå

Adress: Ålgatan 6D
Telefon: 0920 - 45 10 10
E-post: info@tellsverige.se
Sten-Håkan Lejon

Sten-Håkan Lejon

Butikschef

Tel: 0920-45 10 19

Mobil: 070-656 60 00

sten-hakan.lejon@tellsverige.se

Fredrik Hedman

Fredrik Hedman

Butikssäljare

Tel: 0920-45 10 18

Mobil: 070-530 08 80

fredrik.hedman@tellsverige.se

Christian Hansson

Christian Hansson

Butikssäljare / Tekniker

Tel: 0920-451025

Mobil: -

christian.hansson@tellsverige.se

Tommy Jakobsson

Tommy Jakobsson

IT-konsult

Tel: 0920-451022

Mobil: -

tommy.jakobsson@tellsverige.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Företagssäljare

Tel: 0920-451021

Mobil: 076-8822450

anthon.eriksson@tellsverige.se

Daniel Hultgren

Daniel Hultgren

Företagssäljare

Tel: 0920-451024

Mobil: 072-2451024

daniel.hultgren@tellsverige.se

Skellefteå

Adress: Svedjevägen 8D
Telefon: 0910 - 75 21 00
E-post: carcom@carcom.se
Thomas Elowson

Thomas Elowson

Försäljningschef Södra

Tel: 0911-221020

Mobil: 070-2584847

thomas.elowson@tellsverige.se

Therese Gustafsson

Therese Gustafsson

Butiksansvarig

Tel: 0910-752102

Mobil: 073-2603121

therese.gustafsson@tellsverige.se

Sanna Rönnqvist

Sanna Rönnqvist

Företagssäljare

Tel: 0910-752105

Mobil: 073-8066222

sanna.ronnqvist@tellsverige.se

Olle Berggren

Olle Berggren

Företagssäljare

Tel: 0910-752103

Mobil: 070-8871987

olle.berggren@tellsverige.se

Patric Dehlin

Patric Dehlin

Företagssäljare

Tel:

Mobil: 070-5559641

patric.dehlin@tellsverige.se

Jimmy Lundström

Jimmy Lundström

Tekniker

Tel: 0910-752104

Mobil: -

jimmy.lundstrom@tellsverige.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Säljare / Tekniker

Tel: 0910-752101

Mobil: -

fredrik.johansson@tellsverige.se