Kontakt

Axel Jarvis

Axel Jarvis

IT & Support Advisor On Site

Erika Sjödin

Erika Sjödin

Showroom Business Coordinator

Tel: 0911-275014
Mobil: 0911-275014
erika.sjodin@tellsverige.se

Peter Sundström

Peter Sundström

IT & Support Advisor

Tel: 0911-275185
Mobil: 0911-275185
peter.sundstrom@tellsverige.se

Emma Hansson

Emma Hansson

Finance & Sales Administrator

Tel: 0911-275013
Mobil: 0911-275013
emma.hansson@tellsverige.se

Sandra Wessel

Sandra Wessel

Vice IT Manager

Tel: 0911-275020
Mobil: 0911-275020
sandra.wessel@tellsverige.se

Är det här du?

Är det här du?

Vi söker en företagsäljare

Tel: 0911-221024
Mobil: 0911-221024
therese.jacobsson@tellsverige.se

Peter Wiklund

Peter Wiklund

Business Sales

Tel: 0911-275001
Mobil: 0911-275001
peter.wiklund@tellsverige.se

Sanna Öhman

Sanna Öhman

Customer Success Manager

Tel: 0911-275055
Mobil: 0911-275055
sanna.ohman@tellsverige.se

Therese Jacobsson

Therese Jacobsson

COO

Tel: 0911-221024
Mobil: 072-2420707
therese.jacobsson@tellsverige.se

Per Gabrielsson

Per Gabrielsson

CEO

Tel: 0911-221016
Mobil: 070-3000708
per.gabrielsson@tellsverige.se

Luleå

Adress: Småbåtsgatan 2
Växel: 010- 222 92 00
Email: lulea@tellsverige.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Senior Business Sales

Tel: 0920-451021
Mobil: 0920-451021
anthon.eriksson@tellsverige.se

Mattias Ekman

Mattias Ekman

IT & Support Advisor

Tel: 0911-275045
Mobil: 0911-275045

Minea Sandström

Minea Sandström

Vice Sales Manager

Tel: 0920-451012
Mobil: 0920-451012
minea.sandstrom@tellsverige.se

Evelina Knutsson

Evelina Knutsson

Showroom Business Sales

Tel: 0910-752101
Mobil: 0910-752101
evelina.knutsson@tellsverige.se

Jan Lundqvist

Jan Lundqvist

Business Sales

Tel: 0910-752106
Mobil: 0910-752106
jan.lundqvist@tellsverige.se

Mimmi Jacobsson

Mimmi Jacobsson

IOT & Fleet Management Specialist

Tim Sandström

Tim Sandström

IT & Support Advisor

Tel: 0910-752102
Mobil: 0910-752102
tim.sandstrom@tellsverige.se

Nils Johansson

Nils Johansson

Business Sales

Umeå

Håkan Ottosson

Håkan Ottosson

Business Area Manager

Jonas Bäckström

Jonas Bäckström

Business Sales

Tel: 090-704504
Mobil: 090-704504
jonas.backstrom@tellsverige.se

Johan Dahle

Johan Dahle

Senior Business Sales

Tel: 090-704505
Mobil: 090-704505
johan.dahle@tellsverige.se

Ronny Persson

Ronny Persson

IT Sales

Johannes Ottosson

Johannes Ottosson

IT & Support Teamleader

Marcin Nowak

Marcin Nowak

IT & Support Advisor

Thomas Liljebro

Thomas Liljebro

IT & Support Advisor

Tell us how
we can help

Vill du ha hjälp med att hitta de bästa IT- och kommunikationslösningarna? Ge oss dina kontaktuppgifter så hör vi av oss!

Vill du hellre ringa oss så går det självklart lika bra, slå oss en signal på:

010-222 92 00