Animerad cirkel 1 Animerad cirkel 2

Kontakt

Tell us what you need.
Vad behöver du för att kunna kommunicera i din vardag? Slå oss en signal, maila eller kliv in i några av våra butiker på en kopp kaffe så pratar vi mer.

Ta
kontakt

Växel: 0911 - 22 10 10

Piteå

Adress: Storgatan 67
Telefon: 0911 - 22 10 10
Ida Snäll

Ida Snäll

VD

Tel: 0911-221013

Mobil: 0911-221013

ida.snall@tellsverige.se

Per Gabrielsson

Per Gabrielsson

Tillväxtchef

Tel: 0911-221016

Mobil: 0911-221016

per.gabrielsson@tellsverige.se

Peter Wiklund

Peter Wiklund

Teknikchef

Tel: 0911-275001

Mobil: 0911-275001

peter.wiklund@tellsverige.se

Jonny Celander

Jonny Celander

Butikschef

Tel: 0911-221012

Mobil: 0911-221012

jonny.celander@tellsverige.se

Joakim Lindberg

Joakim Lindberg

Ekonomichef

Tel: 0911-221026

Mobil: 0911-221026

joakim.lindberg@tellsverige.se

Ellen Löfqvist

Ellen Löfqvist

Ekonomiassistent

Tel: 0911-275006

Mobil: 0911-275006

ellen.lofqvist@tellsverige.se

Sofie Driberg

Sofie Driberg

Marknadschef

Tel: 0911-275005

Mobil: 0911-275005

sofie.driberg@tellsverige.se

Therese Eriksson

Therese Eriksson

Försäljningschef Norra

Tel: 0911-221024

Mobil: 0911-221024

therese.eriksson@tellsverige.se

Claes Forsberg

Claes Forsberg

Företagssäljare

Tel: 0911-221021

Mobil: 0911-221021

claes.forsberg@tellsverige.se

Marcus Brandén

Marcus Brandén

Företagssäljare

Tel: 0911-221019

Mobil: 0911-221019

marcus.branden@tellsverige.se

Bernt Anttila

Bernt Anttila

Företagssäljare / Komradio-DMR

Tel: 0920-451011

Mobil: 0920-451011

bernt.anttila@tellsverige.se

Lise-Lotte Blomhage

Lise-Lotte Blomhage

Besöksbokare

Tel: 0920-451023

Mobil: 0920-451023

lise-lotte.blomhage@tellsverige.se

Simon Ekman

Simon Ekman

IT-säljare

Tel: 0911-275017

Mobil: 0911-275017

simon.ekman@tellsverige.se

Viktor Holmgren

Viktor Holmgren

Servicedesk

Tel: 0911-221022

Mobil: 0911-221022

viktor.holmgren@tellsverige.se

Patrik Sandlund

Patrik Sandlund

Tekniker / Servicedesk

Tel: 0911-221017

Mobil: 0911-221017

patrik.sandlund@tellsverige.se

Jan-Oskar Karlsson

Jan-Oskar Karlsson

Tekniker

Tel: 0911-221028

Mobil: 0911-221028

jan-oskar.karlsson@tellsverige.se

Jonas Nilsson

Jonas Nilsson

Tekniker

Tel: 0911-221022

Mobil: 0911-221022

jonas.nilsson@tellsverige.se

Robert Hedman

Robert Hedman

Butiksäljare

Tel: 0911-221010

Mobil: 0911-221010

robert.hedman@tellsverige.se

Anton Sandberg

Anton Sandberg

Butikssäljare

Tel: 0911-275003

Mobil: 0911-275003

anton.sandberg@tellsverige.se

Jenny Lindblom

Jenny Lindblom

Butikssäljare

Tel: 0911-221010

Mobil: 0911-221010

jenny.lindblom@tellsverige.se

Luleå

Adress: Ålgatan 6D
Telefon: 0920 - 45 10 10
Sten-Håkan Lejon

Sten-Håkan Lejon

Butikschef

Tel: 0920-451019

Mobil: 0920-451019

sten-hakan.lejon@tellsverige.se

Fredrik Hedman

Fredrik Hedman

Butikssäljare

Tel: 0920-451018

Mobil: 0920-451018

fredrik.hedman@tellsverige.se

Christian Hansson

Christian Hansson

Butikssäljare / Tekniker

Tel: 0920-451025

Mobil: 0920-451025

christian.hansson@tellsverige.se

Tommy Jakobsson

Tommy Jakobsson

IT-konsult

Tel: 0920-451022

Mobil: 0920-451022

tommy.jakobsson@tellsverige.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Företagssäljare

Tel: 0920-451021

Mobil: 0920-451021

anthon.eriksson@tellsverige.se

Daniel Hultgren

Daniel Hultgren

Företagssäljare

Tel: 0920-451024

Mobil: 0920-451024

daniel.hultgren@tellsverige.se

Skellefteå

Adress: Svedjevägen 8D
Telefon: 0910 - 75 21 00
Thomas Elowson

Thomas Elowson

Försäljningschef Södra

Tel: 0911-221020

Mobil: 0911-221020

thomas.elowson@tellsverige.se

Therese Gustafsson

Therese Gustafsson

Butiksansvarig

Tel: 0910-752102

Mobil: 0910-752102

therese.gustafsson@tellsverige.se

Sanna Rönnqvist

Sanna Rönnqvist

Företagssäljare

Tel: 0910-752105

Mobil: 0910-752105

sanna.ronnqvist@tellsverige.se

Olle Berggren

Olle Berggren

Företagssäljare

Tel: 0910-752103

Mobil: 0910-752103

olle.berggren@tellsverige.se

Jimmy Lundström

Jimmy Lundström

Tekniker

Tel: 0910-752104

Mobil: 0910-752104

jimmy.lundstrom@tellsverige.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Säljare / Tekniker

Tel: 0910-752101

Mobil: 0910-752101

fredrik.johansson@tellsverige.se